Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Andrzejki Zagórowskiego Klubu Seniora

Członkowie Zagórowskiego Klubu Seniora jak co roku bawili się na wieczorze Andrzejkowym.

-Seniorzy uwielbiają się spotykać , bawić i śpiewać , a andrzejki stanowiły świetną okazję, aby wspólnie miło spędzić czas. Tym razem na spotkaniu zaprezentowała się nowa, od tego roku akademickiego, śpiewacza sekcja ZUTW z Wojciechem Grzeszczakiem jako instruktorem na czele – bardzo się cieszymy i życzymy jeszcze wielu takich super występów.

Gratulacje jak zawsze kierujemy do Przewodniczącej Barbary Wiatrowskiej i całego zarządu za inicjatywę i organizację takich spotkań. Podziękowania również składamy Ochotniczej Straży w Zagórowie za udostępnienie sali . Za pyszne jedzenie należą się kolejne podziękowania dla Restauracji Bistro Poligon.

W czasie tej miłej imprezy mogliśmy również posłuchać przyjaciółek z Ukrainy – Antoniny i Lidii , które wykonały pieśń ukraińską przy akompaniamencie p. Andrzeja Marciniaka – bardzo dziękujemy. Jak widać na załączonych zdjęciach seniorzy bawili się doskonale . Jeszcze raz gratulujemy fajnego spotkania i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Klub Seniora w Zagórowie- czytamy na stronie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie.

 

FOTO: MGOK Zagórów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *