Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Arka Noego w Słupcy

Na zaproszenie księdza Tomasza Rysia oraz starosty Jacka Bartkowiaka w kościele Pod Wezwaniem Św. Wawrzyńca swój koncert dała Arka Noego.

Organizację wydarzenia wsparli sponsorzy wśród, których były firmy: Konspol, Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowie, Bank Spółdzielczy w Słupcy, a także Radni Powiatu Słupeckiego Anna Czerniak, Andrzej Kasprzyk, Stefan Zielińskim Czesław Dykszak oraz przewodniczący Rady Miasta Słupcy Andrzej Szymkowiak.

Fragmenty występu możecie zobaczyć na naszym filmie.

Na koniec na scenie zaprezentowali się również uczniowie słupeckiej Szkoły Muzycznej Yamaha.

 

 


Najnowsze komentarze
 • Zdecydowanie lepiej grają niż śpiewają.

 • Szału nie było…..

 • Pieknie bylo ,dziekujemy Panie Starosto

 • A burmistrz nic nie dał na taki koncert? To pewnie zły jest że ludzie przyszli. Było pięknie, gratulacje dla proboszcza i starosty za pomysł!

  • Starosta dał ze swojej kieszeni czy z kieszeni powiatu?

   • Od tego ma pieniadze podatnikow zeby dla nich robic cos fajnego. Wymyslil koncert, zorganizowal to sie chwali ze mu sie chce cos dac ludziom a nie tylko od nich brac i pozować do zdjęcia. Tłum ludzi na koncercie mowi sam za siebie, ludzie chcą czegos więcej niż film w kinie albo remont drogi. Brawo panie starosto za inicjatywę, i za odwagę! Bo słupca to taka mieścina niepewna, a jednak ludzie przyszli. Oby więcej takich imprez

 • Nie zrozumiałeś pytania, które odnosiło się do komentarza Noname. To po pierwsze. Po drugie… Tłum był, bo 99,9 % ludzi cisnęło się w dwóch środkowych nawach. Boczne nawy świeciły pustkami. Mając idealny punkt obserwacyjny widziałem też, że ludzie wychodzili z koncertu jeszcze zanim jego półmetek nastał. Tania impreza dla ubogich. To nie był śpiew. To wrzask.

  • Skąd ta żółć się wylewa? Z zazdrości? Zepsutej wątroby? Z „konkurencji”? Nie zarobiłeś przy tym wydarzeniu?
   Idealny punkt obserwacyjny dla hejtera to zacisze jego domu i ekran monitora, podpisz się z imienia i nazwiska, wtedy będą wszyscy wiedzieć kto ma pretensje o to że w slupcy wreszcie coś się wydarzyło, że ludzie dopisali, było pokojowo i świątecznie. W przeciwieństwie do ciebie, uczestnicy koncertu w tym ja i moje dzieci poszli na niego z ciekawości bo Arka nigdy nie grała w mieście. I w przeciwieństwie do ciebie, wielu moich znajomych i ja także myślimy że takich wydarzeń musi być więcej bo było pięknie.

   • Jeżeli komuś żółć się ulewa to tobie poprzez stwierdzenie, że w Słupcy wreszcie coś się wydarzyło. Byłeś na Jarmarku Świątecznym? Frekwencja dopisała. Wiele innych wydarzeń też zapewne opuściłeś.

  • Miło, że wpadłeś posłuchać wrzasku, szkoda tylko, że przyszedłeś nieprzygotowany. Zamiast dźwigać ze sobą ciężar negatywnych emocji, trzeba było zabrać z domu szczyptę pogody ducha. To w założeniu miało być wydarzenie nie tyle artystycznie wysublimowane, co wspólnotowe. Dlatego otwarte dla każdego, aby w okresie przedświątecznym razem, zgodnie z tradycją i chrześcijańskim przesłaniem, pokolędować. I to się udało. Nie sposób też zakwestionować frekwencji, nawet siedząc w „idealnym punkcie obserwacyjnym” :).
   P.S.
   Drobna korekta… kościół nie posiada dwóch środkowych naw… żaden.

   • Nie przyszedłem obserwować. Przyszedłem posłuchać. Gdzieś trzeba było się jednak”ulokować”. Padło na miejsce, z którego było widać wiele. Ty przyszedłeś poczuć się „wspólnotowo”, a ja nastawiłem się na wysublimowaną artystyczność. Każdy ma swoje powody, dla których uczestniczy w takich wydarzeniach. Ty przyszedłeś z ciekawości. Mało ambitny powód. I ten krzywdzący dla ojców tekst, że mama jest najważniejsza. Tata dobry do pieluch. Najważniejsza bo pod sercem nosiła? Bez taty dziecka żadnej mamie by się to nie udało. Tata jest tak samo ważny jak mama. W przypadku słupeckiego kościoła rzeczywiście niefortunnie użyłem określenia o dwóch głównych nawach. Mylisz się jednak twierdząc, że żaden kościoł nie posiada dwóch głównych naw. Na świecie jest jeden. Ustal gdzie i się odezwij. Pa.

 • Koncert Arki Noego zorganizowaliśmy dzięki finansowej pomocy sponsorów (Konspol, Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowie, Bank Spółdzielczy w Słupcy, radnych Rady Powiatu Słupeckiego: Czesława Dykszaka, Anny Czerniak, Stefana Zielińskiego i Andrzeja Kasprzyka, a także przewodniczącego Rady Miasta Andrzeja Szymkowiaka). Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w świątecznej atmosferze potrafią się cieszyć z przesłania, jakie niosą ze sobą utwory Arki

  • Jedno z przesłań Arki… Mama jest najważniejsza… Co z tatą?

Dodaj komentarz