Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Artur Barciś w słupeckiej bibliotece

Kolejny znany gość odwiedził w sobotę Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Słupcy.

– Za nami niezapomniane wydarzenie! Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć w naszej bibliotece wyjątkową osobowość – Artura Barcisia, znakomitego aktora filmowego, dubbingowego, teatralnego i telewizyjnego, reżysera oraz scenarzystę.

Spotkanie odbyło się w ramach obchodów XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek i przyciągnęło tłumy entuzjastów jego talentu. Pan Artur z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru podzielił się z nami historiami ze swojej kariery, z dzieciństwa, opowiedział o kulisach pracy nad różnymi projektami filmowymi oraz o trudnościach, z jakimi musiał się zmierzyć na początku swojej drogi artystycznej.

Publiczność miała okazję zadawać pytania, dzięki czemu dowiedzieliśmy się wiele o jego początkach aktorstwa, przeżyciach w szkole teatralnej oraz przygotowaniach do ról.Prawie dwugodzinne spotkanie minęło w mgnieniu oka, wypełnione śmiechem, brawami i niesamowitymi opowieściami. Po oficjalnej części można było zdobyć autograf aktora oraz zrobić sobie z nim zdjęcie.

Serdecznie dziękujemy Arturowi Barcisiowi za przyjęcie naszego zaproszenia i za wspaniałe spotkanie. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za obecność i wspólnie spędzony wieczór, który na długo pozostanie w naszej pamięci – czytamy na stronie placówki.

 

 

FOTO: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy

Jedna odpowiedź

  1. Szkoda że mnie nie było! Padłoby pytanie ile dostał za promowanie wiadomo jakich szczepień?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *