Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Artur Nowak chce być burmistrzem Słupcy

Kandydata na burmistrza w nadchodzących wyborach ogłosił komitet „Młodzi dla Słupcy”.

Będzie nim Artur Nowak. – Jest rodowitym słupczaninem, od 4 lat prowadzi zajęcia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, autor kilkunastu publikacji naukowych, absolwent 2 kierunków studiów, prelegent na międzynarodowych konferencjach naukowych.

Od 2022 roku, pracownik Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, gdzie obecnie kieruje Wydziałem Dialogu z Młodym Pokoleniem – czytamy w nadesłanym komunikacie.

– Miasto Słupca się wyludnia, w ostatniej dekadzie straciliśmy prawie 10% mieszkańców, zamykane są firmy i nie powstają nowe miejsca pracy.

Czas na działanie jest nie po wyborach, nie jutro a dziś. Dlatego my młodzi ludzie, bierzemy sprawy w swoje ręce – mówi Artur Nowak.

14 odpowiedzi

  1. Znowu na Wymysłowie to co się będzie działo jak wyremontują drogę do Zagórowa? Wtedy będą startować z pasa prosto do rzeki…

  2. No to przed UM Słupca będzie stał w przyszłości ekonomiczny pojazd napędzany siłą mięśni pana Artura w postaci taczki…

  3. Wybory samorządowe mają ro do siebie, że każdy kandydat „chce” – być burmistrzem, wójtem, radnym, ale w ogóle się nie mówi o tym, co chce zrobić – dla miasta, gminy czy swojego okręgu. Po prostu wybory samorządowe i wyniki głosowania tak jak na Facebook-u pokazują dobitnie, kto ma więcej znajomych.

  4. Historia koło zatacza, wyprzedzili czas bo niebawem taczka będzie szczytem nowoczesności, zielony ład już znacie

  5. Mnie zastanawia czemu przestał się do PISu przyznawać… przecież pracował u Morawieckiego. Wstyd WAM za PIS ? Z młodymi ludżmi niema to nic wspólnego, ma takie same podejście do życia jak reszta PIS’u… a tego u nas lokalnie NIE CHCEMY!

  6. Psychoza wymaga leczenia. Większość osób wykazuje natręctwa, bez PISu nie śpią. Leczcie się, bo to chore. Celebryci w innych partiach to dopiero Cyrk,.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *