Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Augustyniak odchodzi z Górnika

Damian Augustyniak nie jest już trenerem Górnika Konin. Jego miejsce zajął Czesław Owczarek.

-Zarząd Klubu KS Górnik Konin pragnie serdecznie podziękować Damianowi Augustyniakowi za ogrom pracy włożony na rzecz seniorów konińskiego Górnika. Doceniamy fakt wywalczenia awansu do III-ligi oraz zdobycia Pucharu Polski na szczeblu KOZPN i jednocześnie chylimy czoła za przywrócenie blasku należnemu konińskiemu Górnikowi.Trenerze jeszcze raz serdecznie dziękujemy za współpracę i prosimy pamiętać, że drzwi konińskiego Klubu zawsze będą stały przed Tobą otworem– czytamy na stronie klubu.

Powodem odejścia są słabe wyniki zespołu. Górnik po siedmiu meczach z dorobkiem czterech punktów zajmuje przedostanie miejsce w III lidze.

Następcą Augustyniaka został Czesław Owczarek, który swoją karierę trenerską rozpoczął w Jarocie Jarocin, z którą wywalczył awans do II ligi, prowadził ponadto I-ligową Wartę Poznań oraz III-ligową Polonię Środa Wielkopolska i Karpaty Krosno. Owczarek w swojej trenerskiej karierze może pochwalić się również pełnieniem obowiązków asystenta Mariusza Rumaka w ekstraklasowej Zawiszy Bydgoszcz.Przed nowym trenerem Zarząd Klubu stawia jasny cel, utrzymanie się w gronie III-ligowców.

TEKST: TwojaSłupca.pl/Górnik Konin


Brak komentarzy

Dodaj komentarz