Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Awanse zawodowe dla nauczycieli szkół i placówek powiatowych

Uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego odbyła się dziś Sali Herbowej Starostwa Powiatowego w Słupcy.

-Awanse otrzymali nauczyciele, którzy przystąpili zgodnie z wymaganą procedurą do egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego w określonym terminie i godzinie przed Komisją Egzaminacyjną powołaną Uchwałą Zarządu Powiatu Słupeckiego. Postępowania egzaminacyjne odbyły się w dniach 20 i 21 lipca 2022 r. Wszyscy nauczyciele zdali egzamin przed komisją.

Do słupeckiego starostwa wpłynęło łącznie 6 wniosków ze szkół i placówek, dla których organem prowadzącym jest Powiat Słupecki. W dzisiejszej uroczystości wzięli udział także dyrektorzy szkół oraz Justyna Lisowska kierownik Wydziału Oświaty- czytamy na stronie Starostwa.

 

Akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego odebrali:

Joanna Wachowiak – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Słupcy
Magdalena Małysz – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Słupcy
Agnieszka Narożna – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Słupcy
Jerzy Zawierucha – Zespół Szkół Zawodowych im. gen. Władysława Sikorskiego w Słupcy
Michał Pawłowski – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Zagórowie
Przemysław Brandt – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Zagórowie

 

FOTO: Starostwo Powiatowe w Słupcy


Najnowsze komentarze
  • Zastanawiam się, dlaczego rozdaje się prezenty nauczycielom za awans zawodowy? Uzyskanie kolejnego stopnia awansu zawodowego, to podwyżka pensji dla nauczyciela. Wcześniej dyrektorom prezenty, bo zastali dyrektorami na kolejną kadencję. Co to za dziwne zwyczaje?

  • Z tego co wiem to ci nauczyciele dostali kalendarze, faktycznie kosztowne prezenty. Bardzo ładny gest ze strony pana starosty. Skoro zazdrościsz prezentów to stań też przed komisją i zdaj egzamin to moze też dostaniesz super drogi kalendarz!

    • Dobrze, że nauczyciel nauczył Cię pisać i czytać, to możesz teraz wypisywać te bzdury.

  • Kalendarz w lipcu, super sprawa… Awans to prywatna sprawa, nie muszą za to płacić podatnicy.

    • To są kalendarze na rok szkolny 2022/2023, widocznie ktoś tutaj rzucał kamieniami na szkołę bo nie wie nawet kiedy rozpoczyna się rok szkolny, wstyd i żenada!

  • Prezenty niepotrzebne.

  • Kalendarze dla pedagogów obejmują cały rok szkolny 2022/23. Dziękuję za tak wnikliwą analizę naszych działań, życzę miłych wakacji!

Dodaj komentarz