Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Bal karnawałowy w „Misiu”

Wprzedszkolu „Miś” odbył się bal, którego tematem przewodnim było hasło „ Z Misiem poznajemy świat zawodów”.

Nauczyciele przedszkola dołożyli wszelkich starań, aby wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele dni.

Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzieci z niecierpliwością czekały na to, by móc zaprezentować swoje wymarzone stroje. Na bal do przedszkola przybyły dzieci i pracownicy przebrani za bohaterów znanych bajek, przedstawicieli różnych zawodów oraz zwierzątka.

Nawet miś witajacy codziennie dzieci w przedszkolu przebrał się również na ten wyjątkowy dzień. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi wychowawcami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych, ruchowych oraz tanecznych. Podczas odpoczynku przedszkolaki słuchały zagadek o różnych zawodach.

Nauczyciele wzięli udział w kalamburach, w których to dzieci odgadywały jaki zawód wykonuje dany nauczyciel. Dzieci bardzo szybko wskazywały poprawną odpowiedź.Po krótkim wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w przebojach znanych dzieciom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.

-Dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów- mówią organizatorzy.

 


Najnowszy komentarz
  • Widzę tylko lanss dyrekcji na każdym zdjęciu.

Dodaj komentarz