Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Bal karnawałowy w Misiu

W piątek w Przedszkolu nr 2 „Miś” w Słupcy odbył się bal karnawałowy pod hasłem „ Z Misiem na królewskim dworze”.

-Nauczyciele przedszkola dołożyli wszelkich starań, aby wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele dni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Dzieci z niecierpliwością czekały na to, by móc zaprezentować swoje wymarzone stroje. Na bal do przedszkola przybyły dzieci i pracownicy przebrani za bohaterów znanych bajek, piłkarzy, policjantów, księżniczki nie zabrakło również zwierzątek.

 

 

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych zabawach ruchowych przygotowanych przez animatorkę. Do przedszkola zawitał również profesjonalny fotograf i uwiecznił na zdjęciach tak wspaniałą uroczystość, na pewno będzie to miła pamiątka dla każdego przedszkolaka.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów- czytamy w informacji placówki.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz