Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Bank Spółdzielczy rozdał nagrody

Kolejne cztery osoby dołączyły do grona zwycięzców loterii zorganizowanej przez Bank Spółdzielczy w Słupcy. Szczęśliwcy dzięki wygranej mogą cieszyć się z nowych rowerów, które z pewnością przydadzą się im podczas nadchodzących wakacji.

Po raz kolejny w Banku Spółdzielczym w Słupcy odbyło się wręczenie nagród w loterii promocyjnej lokaty SGB „Lato 2013”. Aby wygrać wystarczyło wpłacić minimum 500 zł na okres sześciu miesięcy i liczyć na szczęście w losowaniu. To uśmiechnęło się tym razem do: Danuty Zysk z Wierzbna, Justyny Łukowskiej z miejscowości Kornaty- Huby, Krzysztofa Jasińskiego z Wacławowa i Pana Sławomira z Cienina Zabornego Parcele. Na zwycięzców czekały cztery rowery marki Cossack Pata Negra.

W aktualnej loterii promocyjnej, oprócz nagród I stopnia gwarantowanych przez zrzeszenie SGB w postaci: samochodu osobowego marki Mazda 3, vouchera weekendowego, rowerów, mebli ogrodowych, grilla oraz portfela, na klientów słupeckiego banku czekają dwa rowery damskie marki Kross Classico II oraz dwa zestawy mebli ogrodowych.

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym życzymy szczęścia w aktualnej promocji Banku Spółdzielczego w Słupcy.

Źródło: Bank Spółdzielczy w Słupcy Fot: Katarzyna Rybicka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *