Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Bardzo ciężko wywalczone trzy punkty”

Bramka Mai Pacholskiej po podaniu Margarity Królak zadecydowała o zwycięstwie Słupczanki Słupca w domowym starciu III Ligi Kobiet z Chemikiem Bydgoszcz.

– Bardzo trudny mecz, przeciwnik postawił wysoko poprzeczkę. Zaczęliśmy bardzo dobrze zdobywając ładną bramkę po trójkowej akcji Szymczak – Królak – Pacholska. Potem mecz walki, dużo twardych pojedynków na pograniczu faulu.

Przeciwnik zepchnął nas do defensywy, miał bardzo dużo stałych fragmentów gry ale dobrze broniliśmy. W 45 minucie karygodny błąd liniowego, który podnosi spalonego, gdzie trzy nasze zawodniczki nie są na tej pozycji, bo zawodniczka gości została trzy metry za linią obrony.

Po przerwie gramy lepiej, odpowiadamy twardą grą. Mecz cały czas w rytmie akcja za akcje. Możemy go zamknąć ale niestety Maja Pacholska nie trafia karnego na 12 minut przed końcem. Bardzo ciężko wywalczone trzy punkty.

Gramy bardzo dobrą drugą połowę w defensywie, praktycznie nie dopuściliśmy przeciwnika do jakiejś groźnej sytuacji. Wielkie gratulacje, bo dzisiaj dziewczyny zostawiły dużo zdrowia na boisku – komentuje trener, Mirosław Kwaśny.

Za tydzień również u siebie nasza drużyna zagra z zajmująca trzecie miejsce w tabeli Victorią Niemcz Osielsko.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *