Basen nad jeziorem ponownie otwarty

Na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pojawiła się informacja o ponowym otwarciu basenu nad Jeziorem Słupeckim.

O sprawie pisaliśmy TUTAJ. Obiekt zamknięty został w czwartek z powodu przekroczenia norm w zakresie bakterii Pseudomonas aeruginosa w wodzie wprowadzanej do niecki z systemu cyrkulacji.

– Basen nad jeziorem otwarty. Zapraszamy codziennie od 11:00 do 20:00 – czytamy na stronie MOSiR-u

 

FOTO: Archiwum

 

Rozumiemy niezadowolone, ale chodzi o bezpieczeństwo. MOSiR o zamknięciu basenu nad jeziorem.

 

„Basen nad jeziorem nieczynny do odwołania”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *