Na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pojawiła się informacja o ponowym otwarciu basenu nad Jeziorem Słupeckim.
O sprawie pisaliśmy TUTAJ. Obiekt zamknięty został w czwartek z powodu przekroczenia norm w zakresie bakterii Pseudomonas aeruginosa w wodzie wprowadzanej do niecki z systemu cyrkulacji.
– Basen nad jeziorem otwarty. Zapraszamy codziennie od 11:00 do 20:00 – czytamy na stronie MOSiR-u
FOTO: Archiwum
Rozumiemy niezadowolone, ale chodzi o bezpieczeństwo. MOSiR o zamknięciu basenu nad jeziorem.





