Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Będą derby w pucharze

ZKS Zagórów i Polanin Strzałkowo zmierzą się w najbliższą środę w kolejnej rundzie Okręgowego Pucharu Polski. Z rywalizacji odpali już Czarni Ostrowite.

Polanin na wyjeździe pewnie ograł Orlik Miłosław 1:6. Choć boisko znacznie utrudniało grę podopiecznym Andrzeja Dziadkiewicza, to jednak potwierdzili oni swoją przewagę zdobyciem sześciu bramek. Na listę strzelców wpisywali się: dwa razy Sebastian Jasiak, a także Szymon Sobieraj, Paweł Jędrzejewski, Artur Głowacki i Bartosz Łysiak. Już w środę w kolejnym pucharowym pojedynku w Zagórowie ZKS podejmie właśnie Polanina. Czy strzałkowianie powtórzą swój sparingowy wynik, kiedy wysoko pokonali  lokalnych rywali? Przekonamy się już w najbliższą środę. Początek meczu o 17:00. Ze Spartą Orzechowo zagrają również Orły Huta Łukomska, którzy ograli Mirka Adamów 5:0.

W kolejnej pucharowej rundzie nie zobaczymy natomiast Czarnych Ostrowite, którzy u siebie ulegli Polonusowi z Kazimierza Biskupiego 1:2. Gospodarze ani razu w tym spotkaniu nie byli na prowadzenie. Kiedy po stracie gola po stałym fragmencie gry wyrównał Przemysław Skibiszewski wydawało się, że Czarni powalczą o awans. Ostatecznie jednak to Polonus strzelił gola na wagę zwycięstwa i gra dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *