Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Będą kolejne „Złote Strzałki”

Lidia Śmidowicz oraz Strzałkowskie Stowarzyszenie Osób Starszych i Niepełnosprawnych to kolejne kandydatury zgłoszone do Honorowego Wyróżnienia „Złote Strzałki”.

Posiedzenie Kapituły opiniującej wnioski zgłoszone o przyznanie wyróżnienia odbyło się w poniedziałek, 5 grudnia. Zgodnie z uchwałą w jej skład wchodzą: Wójt Gminy Strzałkowo, Przewodniczący Rady Gminy i dotychczasowi laureaci „Złotych Strzałek”.

Kapituła przeanalizowała zgłoszone kandydatury i jednogłośnie pozytywnie je zaopiniowała. Decyzję o przyznaniu wyróżnień podejmą na najbliższej sesji radni.

Jeśli będzie ona pozytywna, statuetki zostaną wręczone podczas spotkania noworocznego w styczniu 2023 r.

Wtedy też wyróżnienia odbiorą ubiegłoroczni laureaci: Tomasz Sypniewski, Lech Nowaczyk, Zdzisław Hudański, Orkiestra Dęta Gminy Strzałkowo oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Gminy Strzałkowo.

3 odpowiedzi

  1. Tylko sami pracownicy Gminy i jeden z radnych którzy za swoją pracę byli sowicie wynagradzani z naszych zresztą podatków, a czy Gmina Strzałkowo była wówczas rajem na ziemi – na to pytanie chyba odpowiedzą : Wójt Gminy oraz nasi radni na najbliższej sesji Rady Gminy – czekamy niecierpliwie

  2. Ana to nic nowego.. To tak działa, Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. My wam Wy nam. Żenada takim Samorządom. Wyborcy niestety to „łykają”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *