Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Będą zadaszenia nad słupeckimi piaskownicami?

Z pomysłem zadaszenia piaskownic przy miejskich placach zabaw wyszedł jeden ze słupeckich radnych.

-W zeszłym roku pisałem, prosiłem żeby rozważyć zadaszenie w postaci takich żagli materiałowych nad piaskownicami, czy w innej jakiejś formie.

Chciałbym, żebyśmy też w tym roku rozeznali temat, jak to może wyglądać i czy rzeczywiście jest możliwość, żeby takie zadaszenie zrobić- mówił podczas ostatniej sesji Rady Miasta Ryszard Pilarski.


Najnowsze komentarze
  • Ja wychodzę z pomysłem żeby zarząd myślał ak ściągnąć inwestorów i zrobić miejsca pracy dla mieszkańców miasta i gminy. A nie pierdoły jak żeby zrobić dach na piaskownica. No jak nie będzie inwestorów, nie będzie pracy, nie będzie podatków, nie będzie z czego budować tych waszych pomysłów. Czy to takie trudne do zrozumienia? Czy będziemy liczyć na pomoc rządu, dadza połowę, my połowę i wszystko super? Jestem już sfrustrowany samorządem, rządem, i w ogóle tym co się dzieje w tym kraju. ~20latek

  • Pomysł ok, tylko część społeczeństwa niedostosowana do własności publicznej. “Jeżeli publiczne to niczyje” – smutne podejście ale prawdziwe, może w tym przypadku będzie ok. Co do słów AVC. Żeby sprowadzić inwestorów, trzeba mieć ziemię, która została wyprzedana za bezcen przez ówczesnych włodarzy. Może wtedy były ważniejsze inwestycje? W każdym bądź razie wizjonerskie spojrzenie na przyszłość przynosi swoje żniwo. Teraz rolnik nie sprzeda hektara za 50 tyś. tylko chce 500 tyś (przykład gminy Słupca i fabryki Jaguara). Więc co pozostaje? Bycie sypialnią dla Wrześni i Poznania i umilanie mieszkańcom egzystencji.

  • Radni i burmistrz szykują sobie miejsce rozrywki?.Może społeczeństwo zobaczy do czego zdolni są nasi samorządowcy!!!!

Dodaj komentarz