Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Będzie dyrektorem słupeckiego szpitala

Po odwołaniu ze stanowiska dyrektora SPZOZ Iwony Wiśniewskiej pojawiają się już nazwiska jej potencjalnego zastępcy.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć do tymczasowego pełnienia tej funkcji powołany ma zostać Rafał Spachacz.

Pochodzi z Gniezna, a w swoim CV ma między innymi funkcję zastępcy prezydenta tego miasta.  Między 2015, a 2016 rokiem był także dyrektorem SPZOZ w Wągrowcu. Pracował również w Ministerstwie Zdrowia. Sam zainteresowany nie chce na razie komentować tych doniesień.

Z funkcji zastępcy Wiśniewskiej zrezygnował także Tomasz Śmigielski na co dzień lekarz Oddziału Chorób Wewnętrznych w Słupcy, który złożył wypowiedzenie. Również nieoficjalnie mówi się, że to stanowisko obejmie były słupecki anestezjolog, Jan Woźniak.

Informacje te potwierdzą się lub nie już jutro. Na 12:00 w Starostwie Powiatowym zaplanowana została konferencja prasowa w tej sprawie.

 

 

Najnowsze komentarze
  • Gratulacje właściwy, pracowity człowiek. Słupca zyska eksperta.

  • W Wągrowcu za długo się nie napracował – a to jego jedyne jak dotychczas doświadczenie w zarządzaniu szpitalem. Co innego spotykać się co jakiś czas w Warszawie i konsultować (na umowę zlecenie) mapy zdrowotne, a co innego kierować żywym organizmem jakim jest zoz. Do kierowania szpitalem dyrektora “eksperta” zyskuje się w otwartym i nie ustawionym konkursie, a nie namaszczając kogoś po linii politycznej.

  • Do ,lekarz, faktycznie p. Wiśniewska nie była wcale po linii politycznej wcale ,ani troszeczkę ty żeś się najadł tabletek

Dodaj komentarz