Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Będzie kolejny sukces Strzałkowskiej Halówki?

Tylko do piątku można zgłaszać swoje zespoły do gry w nowym sezonie Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Zgodnie z planem w tym roku zagra I i II liga.

W poprzednim sezonie frekwencja była rekordowa, a do gry przystąpiło 13 zespołów. Organizatorzy postanowili zatem, że w nowych rozgrywkach podzielą drużyny na dwie ligi. Osiem najlepszych zagra w pierwszej, a pozostałe w drugiej. Wszystkie ekipy z grupy mistrzowskiej potwierdziły już swój udział. Mało tego w drugiej lidze zespołów wciąż przybywa. Rozgrywki wystartować mają 8 listopada, a obie grupy grały będą na przemian w sobotę i w niedzielę. Dwie drużyny awansują o klasę wyżej, a dwie spadną do drugiej ligi. Zapowiada się ciekawa rywalizacja Do gry zaprasza Krzysztof Stefański organizator rozgrywek.

 

 

Organizatorzy dopracowali także regulamin rozgrywek, co ma na celu jeszcze sprawniejsze przeprowadzenie zawodów, a także uniknięcie spornych sytuacji. Nie zabraknie również nowości takich jak indywidualne klasyfikacje najlepszych graczy. W planach jest także zorganizowanie rozgrywek o Puchar Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej, w których wzięłyby udział mistrzowskie drużyny z okolicznych, podobnych lig. Atrakcyjne nagrody jak zwykle przewidziane dla najlepszych. Zachęcamy do udziału. Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu. 512-421-558.

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *