Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Będzie nowa wójt w Gminie Słupca? Łechtańska ogłosiła swój start.

W sieci pojawił się film, w którym oficjalnie swoją decyzję dotyczącą ubiegania się o stanowisko wójta Gminy Słupca ogłosiła Agnieszka Łechtańska.

– Szanowi Państwo, mieszkańcy Wiejskiej Gminy Słupca, postanowiłam w zbliżających się Wyborach Samorządowych ubiegać się o Urząd Wójta Gminy Słupca, której sama jestem mieszkanką.

Dzięki Państwu znam problemy i sprawy, które powinny być rozwiązane z korzyścią dla mieszkańca. Stoimy przed wielką szansą pozyskania środków zewnętrznych. Nie zmarnujmy tej szansy.

Chcę skupiać się na sprawach istotnych dla wszystkich oraz pracować dla dobra i rozwoju naszej społeczności, dbając o jej potrzeby oraz tworząc lepsze warunki życia dla wszystkich mieszkańców.

Priorytetem mojej pracy będzie współpraca, dialog i działanie. Dziękuję za uwagę i do zobaczenia na kampanijnym szlaku- mówi w przygotowanym materiale video.

 

FOTO: Agnieszka Łechtańska

8 odpowiedzi

  1. Nie ma żadnego kandydata na wójta gmina Słupca który nie jest powiązany układami i przychylnoscią dla poszczególnych wsi… Wsie które za czasów obecnego wójta były zaniedbane nadal będą… Śmiechu warte

  2. Nie zgodzę się z Tobą, że każdy kto zostanie wójtem będzie widział tylko dobro wsi bliższych sobie mentalnie. Owszem, ostatni przykład taki jak brak akceptacji na dokumentację techniczną na droge w Wierzbocicach, być może po to, żeby zrobić układ w stronę innej drogi w gminie drogi z którym związany jest inny kandydat na wójta. To daje do myślenia, że nie każdemu potencjalnemu wójtowi będzie zależało na rozwoju calej gminy, a jedynie na niektórych wsiach ale to nie powód, żeby każdego kandydata wrzucać do jednego wora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *