Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Będzie nowym dyrektorem powidzkiej szkoły

W wyniku przeprowadzonego Konkursu na Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Powidzu do pełnienia tej funkcji została wybrana Anna Wierzbicka.

-Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku: Edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Od 2011 r. pracująca w Zespole Szkół im. o. M.Żelazka w Chludowie – Filia w Golęczewie. W latach 2018-2019 pełniła funkcję kierownika filii.

Mająca doświadczenie m.in. jako nauczyciel akademicki na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu oraz Wyższej Szkole Humanistycznej im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie. Ukończyła liczne kursy i szkolenia m.in. w zakresie pedagogiki Marii Montessori oraz studia podyplomowe z zakresu Organizacja i zarządzania w oświacie.

Obowiązki dyrektora pani Wierzbicka obejmie od 1 września br. Kandydat został wskazany w wyniku prac komisji powołanej do przeprowadzenia konkursu, złożonej z przedstawicieli: organu prowadzącego, grona pedagogicznego, rodziców i kuratorium oświaty- poinformował wójt, Jakub Gwit.


Najnowszy komentarz
  • Jak miło, że kolejna koleżanka wójta będzie piastowała wysokie stanowisko. Widzę, że zabawy w przedszkole ciąg dalszy. Ale oczywiście wszystko spoko, nikogo lepszego nie było… Szanowna komisja tak zdecydowała

Dodaj komentarz