Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Będzie stadion z prawdziwego zdarzenia

Stadion lekkoatletyczny przy ul. Gajowej w Słupcy doczeka się modernizacji. Inwestycja zostanie dofinansowana z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, prace rozpoczną się jeszcze w wakacje. Jak poinformował nas burmistrz, Michał Pyrzyk, remont będzie gruntowny.

 

 

Całość prac przewidziana jest na około trzy miesiące.

2 odpowiedzi

  1. Nie ma to jak odwrócić uwagę! A co z 'krytą pływalną’ dla Naszego miasta?Zeszła już Całkiem na odległy plan! I to tłumaczenie : brak środków! Widocznie nie został ten projekt dobrze przeanalizowany…przez komórki organizacyjne i wykonawcze.Powiem krótko – to tak jak w tym powiedzeniu : „Porwać się z motyką na Słońce !” Tylko najgorzej jest coś 'obiecać’ i nie wywiązać się z danego słowa! Bo wtedy smak zawodu jest bardzo cierpki,a w tym przypadku 'piołunowy’,bo obiecało się nie jednej osobie, lecz całej lokalnej społeczności!…Tzw. zasada 'kija i marchewki’ Tak ja to widzę.Lecz zapewne modernizacja stadionu, zostanie dołączona jako kolejny sukces naszych Włodarzy.Trudno się z tym nie zgodzić.Każda inicjatywa,która poprawia wizerunek… Naszego miasta i ułatwia życie Jego mieszkańcom jest godna pochwały,lecz już zbyt dużo kolejnych pokoleń (łącznie z moim) obeszło się smakiem wizji – 'Wirtualnego basenu!” Czyż nie? Pozdrawiam : słupczanin!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *