Będzie termomodernizacja ZSP w Kotuni

W piątek w Urzędzie Gminy Słupca podpisano umowę na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kotuni”.

– W ramach inwestycji wykonane zostaną między innymi: wymiana stolarki okiennej wraz z parapetami, ocieplenie dachu i ścian zewnętrznych, tynkowanie i malowanie elewacji.

Łączna wartość zadania to 970 512,96 zł brutto, finansowana w całości ze środków własnych Gminy Słupca – czytamy na stronie Gminy.

 

FOTO: ZSP Kotunia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *