Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Będziemy walczyć, aby ten ciężki sezon zakończyć pozytywnie”

0:3 z liderem swojej grupy, Aniołami Toruń na wyjeździe przegrali siatkarze SPS Konspol Słupca.

Nasza drużyna uległa w kolejnych setach do 22, 11 i 23. – Wyjazdy do Torunia nigdy nie są łatwe, także i ten skończył się naszą porażką z niepokonanymi w tym sezonie Aniołami.

Żałujemy setów 1 i 3. W pierwszym prowadziliśmy 21:18 i nie dowieźliśmy tego do końca, w trzecim mieliśmy piłkę w górze na 23:22 i niestety nastąpił błąd w ataku.

Przy jednoczesnym zwycięstwie Stoczniowca Gdańsk, musimy teraz w dwóch kolejnych meczach w Łęczycy i w domu z Wrześnią zdobyć jakieś punkty i wszyscy w klubie jesteśmy tego świadomi.

Będziemy walczyć aby ten ciężki sezon zakończyć pozytywnie – komentuje trener, Mariusz Dzierżyński.

 

FOTO: Archiwum

2 odpowiedzi

  1. Czyli jednak, najgorszy scenariusz o którym pisali kibice na portalu w listopadzie się spełnił. Nic dziwnego jak klub finansuje osoby, które nie wykazują na boisku od dawna najmniejszego zaangażowania (np. bohater z meczu z Lotnikiem z zeszłego sezonu, ale nie tylko on!), toteż nawet Grbić by tutaj nic nie pomógł. Swoją drogą zaskakujący jest fakt, że jest to któryś z kolei mecz na którym nie widać nowo zatrudnionego Trenera, co powinno świadczyć tylko o tym w jaki sposób klub jest prowadzony.

  2. … zauważam, że Ktoś próbuje isc drogą Kalafiora…i słusznie bo trzeba skończyć z gdybaniem szkoda seta takiego a takiego i cały czas liczyć na fuksa….ma rację Warzywo , że zawodnicy nie grają za friko (czy to duża kasa? pewnie dla zawodników za mała ale też zaangażowanie mentalne w grę też jest niezaduze) a efekty widzimy!!!… co do trenera zatrudnionego? już jakiś czas temu pisałem,że nie ma wszystkich meczach będzie…..a co do meczu z Aniołami?
    ..nie było tak źle i tutaj raczej na punkty nikt nie liczył …zostały dwa mecze i pytanie? Co to będzie,co to będzie…. może jakaś sensacja???….ale życzę powodzenia w utrzymaniu się w II-lidze….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *