Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Bez awansu

Na miejscach 5-6 w finale rejonowym w unihokeju dziewcząt ze szkól podstawowych zostały sklasyfikowane zespoły z Koszut i Cienina Kościelnego.
W imprezie rozgrywanej w słupeckiej hali MOSiR wystąpiły także SP 9 Konin, Koziegłowy, Wrząca Wielka i Kuny. Koszuty już od jakiegoś czasu dominują w powiecie w unihokejowej rywalizacji. O to, dlaczego tak się dzieje zapytaliśmy nauczyciela tej szkoły, a zarazem prezesa Międzyszkolnego Klubu Sportowego Jerzego Szymczaka.

 

 

Niestety tym razem poprzeczka postawiona została bardzo wysoko i nasze zespoły tego występu nie zaliczą do udanych. Rywalizacja w finale rejonowym toczyła się w grupach, z których do dalszej fazy gier awansowały po dwa zespoły. Cienin Kościelny doznał dwóch porażek. Najpierw lepsza okazała się drużyna Koziegłowy ogrywając rywali 0:3, a potem SP 9 Konin zwyciężając 0:2. Awansu nie uzyskały także Koszuty przegrywając z Wrzącą Wielką 0:1 i remisując z Kunami 0:0. Nasze zespoły ostatecznie zostały sklasyfikowane na miejscach 5-6. Finał wygrała drużyna SP 9 Konin ogrywając Kuny 2:0. W meczu o trzecie miejsce Wrząca Wielka pokonała Koziegłowy 3:1.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *