Bez bramek na zakończenie sezonu

Remisem 0:0 zakończyło się ostatnie ligowe starcie seniorów Słupeckiego Klubu Piłkarskiego. Na własnym boisku podopieczni Macieja Rozmarynowskiego podzielili się punktami z  Polonią Kępno.

Pewni utrzymania gracze z Gajowej do meczu przystąpili w nieco zmiennym składzie. Pierwsza połowa nie porywała i tak naprawdę niewiele się działo.

Zdecydowanie ciekawiej było w drugiej. W niej optyczną przewagę mieli gospodarze, jednak liczba okazji podbramkowych była równa. Raz SKP ratował Bartosz Przybyła, a potem goście w stuprocentowej sytuacji trafili w słupek.

To jednak słupczanie powinni jako pierwsi objąć prowadzenie. Dwóch świetnych okazji nie wykorzystał jednak Szymon Meller. W pierwszej z nich zamiast podawać do lepiej ustawionego kolegi zdecydował się na strzał, jednak uderzenie obronił bramkarz. Podobnie było kilka minut później.

Z remisu bardziej cieszyli się goście, którym punkt dał pewne utrzymanie w IV lidze. SKP z dorobkiem 44 punktów zajął 13 miejsce w tabeli.