Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Bez zwycięstwa

Żadna drużyna z naszego powiatu w ostatniej kolejce sezonu Konińskiej Klasy Okręgowej nie zdołała zapisać na swoim koncie kompletu punktów.

Remisem 1:1 zakończyło się starcie strzałkowskiego Polanina z GKS-em Sompolno. Wynik meczu mógł otworzyć Marcin Wziętek, jednak jego strzał lewą noga w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie znalazł drogi do bramki. GKS zaczął przeważać, a to szybko przyniosło gola na 0:1. Padł on po dobitce z rzutu wolnego, kiedy strzałkowianie zapomnieli o asekuracji. Pozostawiony bez opieki zawodnik skierował piłkę do siatki. Wyrównanie również miało miejsce po stałym fragmencie gry, kiedy krótko rozegrany rzut wolny na połowie rywali na gola zamienił Krystian Augustyniak. Więcej bramek już nie oglądaliśmy i mecz zakończył się podziałem punktów.

Porażki z Wilkami Wilczyn doznał natomiast ZKS Zagórów, który cały mecz musiał gonić wynik. Kiedy przegrywał 0:1 do wyrównania doprowadził Jerzy Pluciński. Taki rezultat utrzymał się do przerwy. W drugiej odsłonie Wilki jednak ponownie wyszły na prowadzenie, a potem je podwyższyły. Mimo to ZKS walczył do końca, co dało gola Mateusza Graczyka. Remis był blisko, a w samej końcówce gości z Wilczyna uratowała poprzeczka.

Już w pierwszych dwóch minutach dwiema bramkami w meczu u siebie z Kasztelanią Brudzew przegrywał Hetman Orchowo. Kilka minut później boisko opuścić musiał kontuzjowany kapitan orchowian Ireneusz Waliszewski. Do przerwy gospodarze przegrywali już 0:3. a później mecz się wyrównał. Trzy dogodne okazje bramkowe dla Hetmana miał Bartłomiej Kryszak. Dwa razy przy próbie lobowania bramkarza nie trafił w bramkę, a raz jego strzał z bliskiej odległości obronił golkiper Kasztelani. W drugiej połowie przyjezdni dorzucili jeszcze jednego gola ustalając wynik spotkania.

Polanin Strzałkowo-GKS Sompolno 1:1 (1:1)
ZKS Zagórów-Wilki Wilczyn 2:3 (1:1)
Hetman Orchowo-Kasztelania Brudzew 0:4 (0:3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *