Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Biblioteka zaprasza na spotkanie ze znaną psycholog

Na spotkanie z Marią Rotkiel zaprasza Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy. Bezpłatne wejściówki są do odebrania w placówce.

-Maria Rotkiel to psycholog, terapeutka rodzinna, terapeutka par, terapeutka dzieci i młodzieży, trenerka motywacyjna rozwoju zawodowego i osobistego, terapeutka poznawczo – behawioralna, doradca zawodowy i osobisty, publicystka. Od ponad 20 lat prowadzi praktykę psychologiczną, terapeutyczną i trenerską specjalizując się w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz systemowym i motywacyjnym. Prowadzi między innymi terapię uzależnień, terapię zaburzeń nastroju i terapię rodzinną w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Prowadzi warsztaty i wykłady z zakresu rozwoju zawodowego i osobistego, treningi kompetencji wychowawczych dla rodziców i pedagogów, szkolenia z zakresu mediacji i negocjacji oraz komunikacji, szkolenia z zakresu zarządzania stresem oraz emocjami, treningi rozwoju kompetencji zawodowych oraz szkolenia pedagogów i nauczycieli, warsztaty interwencji kryzysowej, terapii poznawczo – behawioralnej, terapii grupowej oraz terapii par i rodzinnej.

Autorka poradników psychologicznych, ekspert w mediach oraz kampaniach społecznych.Spotkanie odbędzie się w ramach realizacji przedsięwzięcia grantowego KULTURAlna Biblioteka, finansowanego z projektu Kultura bez Barier- czytamy na stronie biblioteki.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz