Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Biegli i maszerowali dla Radka

55 osób wzięło udział w Charytatywnym Biegu i Marszu Nordic Walking dla Radka Żminkowskiego.

Inicjatorem przedsięwzięcia była Słupecka Grupa Biegowa. Uczestnicy mieli do pokonania trasy 2,5 i 5 kilometrów po słupeckim lasku.

Wynik nie był jednak istotny. Podczas imprezy zbierano pieniądze na leczenie mieszkańca naszego miasta, który jakiś czas temu uległ poważnemu wypadkowi.

Udało się zgromadzić 2100 zł.

 

 


Najnowsze komentarze
  • Mój Boże, wszędzie ta Łechtańska, boję się lodówkę otworzyć. Ona tak bardzo pragnie zostać wójt Słupcy za 4 lata….

    • I co w związku z tym ? Chce niech próbuje ma do tego prawo, może ona coś zmieni w gminie a nie tylko ciągłe obiecanki ze strony obecnej Wójtowej, a potem tłumaczenie, że „gmina biedna pieniążków nie ma, ale jestem biedna”.

  • Te całe biegi to faktycznie przykrywka żeby pracować nad rozpoznawalnością. To jednak nie przekłada się na to czy ktoś będzie dobrze pełnił funkcje publiczne. Tam są też inne osoby, których są by być .

Dodaj komentarz