Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Biesiada Rodzinna pełna atrakcji

 

Po raz kolejny Stowarzyszenie Kobiet „Razem” i druhowie z OSP Kornaty połączyli siły i zaprosili mieszkańców gminy Strzałkowo do wspólnej zabawy. W Dniu Dziecka na placu przed miejscową remizą zorganizowano Biesiadę Rodzinną.

Jak zawsze, kiedy panie ze Stowarzyszenia Kobiet „Razem” biorą się za organizację jakiejkolwiek imprezy, sukces jest gwarantowany. Nie inaczej było tym razem i w słoneczne, niedzielne popołudnie plac przed remizą OSP Kornaty zapełnił się niemal po brzegi. Dzieci malowały twarze, brały udział w konkursach i zabawach, jeździły bryczką, a dorośli mogli porozmawiać, spróbować specjałów z grilla i podziwiać wspaniałe maszyny z klubu Wielkopolscy Fani Motocykli. Każdy mógł też zmierzyć się z zadaniami, które na swoim stoisku przygotowali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Słupcy. Podstawowe czynności wykonywane w tzw. alkogoglach były nie lada wyzwaniem, ale także źródłem wielu zabawnych sytuacji. Dzięki konkursom zorganizowanym przez policjantów dzieci z kolei poznały maskotkę wielkopolskiej policji- Sierżanta Pyrka, który wręczył nagrody zwycięzcom.

Zebrani mogli też wysłuchać części artystycznej w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich i Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Strzałkowie oraz pobawić się przy muzyce serwowanej rzez didżejów.

Beata Zimniewicz, prezes Stowarzyszenia Kobiet „Razem” w Kornatach

 

 

Zarząd Stowarzyszenia za pośrednictwem naszego portalu składa podziękowania sponsorom: wójtowi gminy Strzałkowo Dariuszowi Grzywińskiemu, państwu Marioli i Andrzejowi Przywartym, Tadeuszowi Krotoszyńskiemu prezesowi Ludowego Banku Spółdzielczego w Strzałkowie, Piotrowi Borowskiemu prezesowi Spółdzielni Mleczarskiej Udziałowców w Strzałkowie, radnemu powiatowemu Dawidowi Hierowskiemu oraz firmom Sir Gold Pasz, Martex i sklepowi Dumbo. Za włożoną pracę zarząd stowarzyszenia dziękuje też wszystkim, którzy włączyły się w przygotowania, a w szczególności: Annie Syguła, Katarzynie Piaseckiej, Jolancie Wiśniewskiej, Marcie Grądziel i Elżbiecie Marszałek za przygotowanie domowych wypieków, a także Monice Waszak oraz Kaji i Filipowi Skorniak za dekoracje.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *