Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Biuro Podróży ITAKA- wymarzone wakacje czekają w CH Ferio Konin

9 lipca 2021 zarządzane przez Multi Poland, centrum handlowe Ferio Konin, powitało w swoich progach największe polskie biuro podróży – ITAKĘ. Na ponad 40 metrach kwadratowych, na klientów centrum czekają wymarzone oferty wakacyjne. Do strategicznych kierunków ITAKI zaliczają się: Grecja, Turcja, Hiszpania z Wyspami Kanaryjskimi, Egipt, Albania, Bułgaria, Portugalia z Maderą i Włochy.

ITAKA to największe polskie biuro podróży z ugruntowaną pozycją na rynku. Od ponad 30 lat zajmuje się organizacją wymarzonych wakacji w konkurencyjnych cenach. Szeroki wachlarz ofert obejmuje nie tylko kierunki europejskie, ale także coraz bardziej popularne wśród klientów kraje egzotyczne, takie jak Malediwy, Dominikana czy osiągający szczyty popularności Zanzibar. Podążając za zmianami na rynku turystycznym, w 2020 roku w portfolio ITAKI znalazła się również oferta krajowa, czyli starannie wyselekcjonowane hotele w malowniczych i ciekawych turystycznie rejonach Polski. Dogodne położenie Konina sprawia, że klienci Ferio Konin mogą skorzystać z oferty czarterowej ITAKI z niemal wszystkich lotnisk w Polsce.

– Ferio Konin z zadowoleniem powitało nowego najemcę, który poszczycić się może ponad 30 latami obecności na polskim rynku. Zaufanie jakim Polacy darzą ITAKĘ, pasja do podróży i bogata oferta, przyciągną klientów centrum do nowego salonu. Mieszkańcy Konina i okolic jeszcze w tym sezonie wakacyjnym będą mieli okazję skorzystać z urlopowych propozycji największego polskiego biura podróży – mówił Henryk Grabowski z Multi, dyrektor Ferio Konin.

ITAKA powstała w 1989 roku w Opolu i jest biurem podróży numer 1 w Polsce. Jej sieć obejmuje ponad 170 salonów firmowych. W ofercie znajdują się propozycje wypoczynku zarówno latem, jak i zimą, a uzupełniają ją opcje z dojazdem własnym w takich popularnych kierunkach jak: Chorwacja, Słowenia, Słowacja czy Macedonia Północna.

 

O Multi

Multi Poland jest częścią Multi Corporation, czołowej paneuropejskiej firmy strategicznego zarządzania nieruchomościowymi aktywami handlowymi. Zarządza ona ponad 80 nieruchomościami handlowymi w Europie i Turcji, 
w tym 6 w Polsce. Przyjmują one ponad 400 milionów klientów rocznie, którzy wydają tu, szacunkowo, 4 miliardy euro w ponad 6 000 sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych. Klientami Multi są zarówno globalni inwestorzy nieruchomościowi, jak Union Investment, Credit Suisse, Allianz, CBRE Global Investors, Corestate Capital Group czy Commerz Real, jak i regionalni deweloperzy i właściciele. Multi oferuje pełne spektrum usług zarządczych, w tym: asset management, zarządzanie operacyjne, przebudowę i remonty, komercjalizację, obsługę prawną oraz zarządzanie zgodnością z przepisami. Dzięki swojej szczegółowej znajomości sieci handlowych i innych najemców, inwestorów, konsumentów oraz rynków lokalnych Multi chroni i podnosi wartość aktywów w każdej fazie procesu zarządzania. Szeroka wiedza firmy

z zakresu finansów, handlu i techniczna pozwoliła jej w ostatnich kilku latach wyprzedzić branżę w kategoriach najmu, przychodu z czynszów i nowoczesnego marketingu centrów handlowych.
Od założenia w 1982 r. firma brała udział w ponad 200 projektach deweloperskich obejmujących łącznie ponad 5 mln mkw. GLA o wartości prawie 13 mld euro oraz zdobyła za nie ponad 200 nagród branżowych. Multi działa w 12 krajach, w tym 
w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w: Belgii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii, Turcji, Łotwie oraz na Ukrainie i Węgrzech. W polskim portfolio Multi znajdują się nieruchomości komercyjne zlokalizowane we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Koninie, Bielsku-Białej, Katowicach i Szczecinie.

 

*Artykuł sponsorowany