Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Błąd przy wyprzedzaniu przyczyną tragedii

Nie milkną echa tragedii, do której doszło wczoraj na drodze między Słupcą a Giewartowem. W wyniku zderzenia z samochodem osobowym zginął młody motocyklista.

Do wypadku doszło około godziny 16:00 na wysokości Józefowa. Jak powiedziała nam Ewa Woźniak, szefowa słupeckiej prokuratury, 23- latek jadący motocyklem ze Słupcy w stronę Giewartowa podczas manewru wyprzedzania zahaczył o jadący przed nim samochód osobowy marki Opel Meriva, w wyniku czego zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka VW Golfem. Młody słupczanin poniósł śmierć na miejscu, a kierowca auta trafił do szpitala. W działaniach ratowniczych brały udział dwa zastępy straży pożarnej ze Słupcy. Pojazdy uczestniczące w wypadku zostały zabezpieczone, a kierującym samochodów osobowych pobrano krew do badań. Jutro odbędzie się sekcja zwłok 23- latka.

FOTO: PSP Słupca

2 odpowiedzi

  1. Byłam na izbie przyjęć w czasie, gdy przywieziono tego chłopaka z VW Golfa. Jego rodzina pocieszała Go a On płakał-strasznie płakał, widać było, że jest jeszcze w szoku,gdy rodzina zapytała go, czy był już u niego lekarz z tego wszystkiego powiedział, że nie wtedy jego najbliżsi zapytali panią z izby przyjęć kiedy będzie lekarz a ta tego biednego chłopaka zezwała. Brak mi słów, kompletna znieczulica !!!

  2. współczuję chłopakowi z VW GOlfa i jego rodzinie, niewinni ludzie a muszą często żyć z „chorym” poczuciem winy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *