Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Błagamy żeby wszyscy, którzy mogą włączyli się w pomoc dla Tymka”

9 500 000 zł. To cena za zdrowie Tymka Kamińskiego. U chłopca ze Słupcy stwierdzono rdzeniowy zanik mięśni. Szansą na zatrzymanie choroby i normalne życie jest lek, który powinien otrzymać jak najszybciej.

Życie rodziców Tymka stanęło na głowie. Chcą zrobić wszystko, żeby zdobyć środki na jego leczenie. Mimo początkowych wątpliwości zdecydowali się utworzyć zbiórkę na portalu siepomaga.pl

W tym momencie chłopiec regularnie otrzymuje lek, który ma jedynie na celu spowolnić chorobę. Jeśli nie zostanie ona zatrzymana będzie zmuszony go brać przez całe życie bez gwarancji na dobry stan zdrowia.

 

 

W pomoc Tymkowi zaangażowało się już mnóstwo osób. Organizowane są różnego rodzaju akcje i zbiórki. W kilka dni udało się zebrać ponad 700 000. To niestety wciąż za mało.

W ciąży Weronika dowiedziała się z kolei, że choruje na raka szyjki macicy. Wobec tego co spotkało jej syna swoje zdrowie stawia jednak na drugim miejscu. -Sami nie jesteśmy w stanie pomóc naszemu synków-mówią rodzice, którzy proszą o każde wsparcie.

Linki do zbiórki dla Tymka zamieszczamy poniżej. Zachęcamy też do polubienia profilu na fejsbuku, który znajdziecie TUTAJ.

 

Wystartowała zbiórka dla Tymka Kamińskiego

 

Trwają licytacje dla Tymka Kamińskiego

2 odpowiedzi

  1. Bardzo proszę o podanie kodu, który wpisze na rozliczeniu rocznym PiT bym mógł przekazać dla Tymka 1% ze swojego podatku. Życzę powodzenia i zdrówka dla maluszka. Pozdrawiam. Dariusz Sklepik (Poznań)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *