Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Blisko 300 000 zł na bieżnię lekkoatletyczną w Zagórowie

W Gminie Zagórów miało miejsce podpisanie umowy na na dofinansowanie kolejnego etapu rozbudowy stadionu miejskiego w Zagórowie.

W ramach realizowanej inwestycji postawnie 400 metrowa bieżnia lekkoatletyczna z czterema torami i skocznia do skoku w dal.

Nawierzchnia zostanie wykonana z bezspoinowego poliuretanu dzięki czemu będzie odporna na warunki atmosferyczne i nie będzie wymagała prac konserwatorskich.

Samorząd Województwa Wielkopolskiego przeznaczył na ten cel 295 300 złotych, co stanowi prawie połowę kosztów całego przedsięwzięcia.

-Wierzę, że rozbudowany o bieżnię stadion będzie służył nie tylko profesjonalnym imprezom sportowym, ale zachęci również do aktywności dzieci i młodzież z Gminy i Powiatu- mówi Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego.


Najnowsze komentarze
  • włodarze będą zaszczyceni a bieżnia będzie niewykorzystana tak jak już wyremontowany stadion.panuje zasada ,,świeżo malowane wozy i beczki do ognia nie używać” .oj marnotrawni wy.

    • Akurat stadion wyremontowany jest używany kilka razy w tygdoniu. Mało tego każdy przyjeżdżający zazdrości nam takiego obiektu :)

  • Jakich wybrano,takich mamy . Gdzie ich widać , jak się schowaćli po wyborach tak ich tyle widziano. Może najwyższy czas zmian na osobę której się chce a nie 8 godzin przetrwać i mieć wszystko gdzieś.

Dodaj komentarz