Bój o fotel lidera dla Mielżyna

Przetasowania na szczycie tabeli przyniosła piąta kolejka II Ligi strzałkowskiej halówki. Najistotniejszą była zmiana dotychczasowego lidera rozgrywek.

Na początek jednak kibice byli świadkami niespodzianki w pierwszym pojedynku, w którym remis ze Stolarzami ugrali cienińscy Fanatycy. Co więcej drużyna, która do spotkania przystąpiła tylko z jednym zawodnikiem rezerwowym przez długi czas była na prowadzeniu za sprawą gola Mariusza Olszewskiego. Nie był to zdecydowanie dzień Łukasza Mikołajczyka, który zmarnował kilka dogodnych okazji bramkowych dla Stolarzy. Jedną udało mu się zamienić na gola i po prostym błędzie Fanatyków w samej końcówce doprowadzić do remisu.

Do przerwy w meczu z Jankami po bardzo dobrej grze 3:1 prowadziły Cuda Natury. W drugiej połowie gra przestała się jednak układać, a Janki doprowadziły do remisu. Drużyna z Sierakowa mogła nawet wygrać całe spotkanie, jednak w międzyczasie Marcin Lorencki nie wykorzystał rzutu karnego i starcie zakończyło się podziałem punktów.

Najciekawszym pojedynkiem kolejki był mecz dwóch pierwszych zespołów w tabeli pomiędzy Relax Śnieżką Mielżyn, a Przem Budem. Spotkanie było bardzo ostre i już po kilku minutach wiadomo było, że któraś z drużyn nie ukończy tego pojedynku w komplecie. Jako pierwszy na prowadzenie za sprawą składnej zespołowej akcji i gola Huberta Kobzarowa wyszedł zespół z Cieninia. Odpowiedź rywali była natychmiastowa, a już dwie minuty później Relax Śnieżka po trafieniach Damiana Banaszaka i Mateusza Szczepaniaka prowadziła 2:1. W drugiej połowie na boisku było jeszcze bardziej nerwowo. Piąte przewinienie i druga żółta kartka dla Pawła Michalaka za błąd zmiany dały Banaszakowi okazję na kolejnego gola z przedłużanego rzutu karnego. Dopiero w 22 minucie taki sam element gry na bramkę zamienił Borys Michalak, który wcześniej zmarnował dwa przedłużane rzuty karne obronione przez Tobiasza Miechowicza. Ostatecznie Mielżyn wygrał 4:2 i tym samym wskoczył na fotel lidera. W ostatnim pojedynku pewnie ekipę UTH Wyszyński ograła Familiada Młodziejewice, która bez straty gola strzeliła swoim rywalom aż pięć bramek. Tak wygląda TOP 3 piątej kolejki II Ligi.

Top 3

Wszystkie szczegóły dotyczące rozgrywek znajdziecie w naszej zakładce klikając poniżej.

STRZAŁKOWSKA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

Najnowszy komentarz
  • Osoby sędziujące do wymiany! Są stronnicze, popełniają mnóstwo błędów i psują atmosferę.