Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Bonda odwiedzi Zagórów 

Na spotkanie z autorką bestsellerowych powieści kryminalnych wszystkich mieszkańców naszego regionu zaprasza Biblioteka Publiczna w Zagórowie.

Katarzyna Bonda studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła też studia na kierunku scenopisarstwo w PWSFTviT. Następnie przez 12 lat pracowała jako dziennikarka w redakcjach, m.in.: „Super Expressu”, „Newsweeka”, „Wprost”, czy TVP S.A.,  a także utworzyła własną szkołę i portal o pisaniu.

W 2007 zadebiutowała powieścią kryminalną „Sprawa Niny Frank”, która zdobyła uznanie i została nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru, a przez wydawnictwo Media Express została wyróżniona nagrodą Debiut Roku. Okularnik zdobył tytuł Bestsellera Empiku 2015 w kategorii literatura polska. Jej inne znane książki to między innymi „Polskie morderczynie”, „Zbrodnia niedoskonała”i „Tylko martwi nie kłamią”.

Spotkanie z pisarką odbędzie się 16 września o godzinie 17:00 w sali widowiskowej MGOK na ul. Wojska Polskiego 13 w Zagórowie. Wstęp wolny. Zapraszamy!


Brak komentarzy

Dodaj komentarz