Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Bożena Barej odchodzi na emeryturę po 44 latach pracy

Wyjątkowe pożegnanie miało dziś miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Strzałkowie.

-Przez 44 lata była pracownikiem, pielęgniarką, koleżanką, przyjaciółką, podwładną i przełożoną, ale przede wszystkim dobrym człowiekiem. Bożena Barej, zastępca dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Strzałkowie żegna się z pracą, w której spędziła prawie całe swoje zawodowe życie i odchodzi na emeryturę.

Dziś w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzałkowie, byłą już panią dyrektor, żegnali współpracownicy z dyrektorem Arturem Cyganem na czele, mieszkańcy DPS, władze samorządowe, w tym starosta Jacek Bartkowiak, przedstawiciele instytucji pomocy społecznej powiatu i sąsiednich gmin oraz przedstawiciele organizacji i stowarzyszeń związanych ze Strzałkowem i nie tylko.

Było wiele wzruszeń, ciepłych życzeń i morze kwiatów, a także rower, który sprezentowali odchodzącej dyrektor współpracownicy, aby na emeryturze mogła aktywnie spędzać czas.

Starosta Jacek Bartkowiak w imieniu wicestarosty Czesława Dykszaka i Zarządu Powiatu przekazał na ręce Bożeny Barej okolicznościowy list- czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Słupcy.

 

 

FOTO: Starostwo Powiatowe w Słupcy


Brak komentarzy

Dodaj komentarz