Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Bóźnicza do remontu?

Ponad sto osób podpisało się pod petycją do burmistrza miasta, Michała Pyrzyka. Pismo przygotowali przedstawiciele Twojego Ruchu, którzy apelują o remont ulicy Bóźniczej w Słupcy.

Ich zdaniem nawierzchnia tej ulicy pozostawia wiele do życzenia. Zaznaczają, że mimo, iż jest to jedna z najstarszych części miasta, nadal nie została wyremontowana.  – Pomimo wcześniejszych nalegań oraz wniosków mieszkańców, nie zostały podjęte żadne prace oraz działania mające na celu relatywną poprawę stanu nawierzchni. O stanie drogi najlepiej świadczy wypowiedź jednego z mieszkańców, a mianowicie – w czasie dużych ulew i po zimie, na  ulicy Bóźniczej można pływać w błocie – czytamy w petycji do burmistrza.

Artur Nowak, asystent społeczny Posła na Sejm RP Jacka Kwiatkowskiego wystosował też specjalne pismo do włodarza miasta pytając o kilka kwestii. Po pierwsze, jakie dotychczas podjęto działania mające na celu wyremontowanie ulicy Bóźniczej oraz pozostałych ulic, po drugie, czy jest planowane poprawienie stanu nawierzchni ulicy Bóźniczej, i po trzecie, jeśli tak, to kiedy to nastąpi. Pismo trafiło do burmistrza na początku czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *