Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Brawa należą sie wszystkim zawodnikom, bo zostawili na boisku mnóstwo zdrowia”

Punktami w pierwszym meczu wyjazdowym rundy wiosennej z Polonią Golina w ramach rozgrywek V ligi podzielił się Polanin Strzałkowo. Nasza drużyna zremisowała 2:2.

W 17 minucie prowadzenie gościom dał Oskar Pietrzak. Dwanaście minut później gospodarze wyrównali za sprawą trafienia Przemysława Skibiszewskiego. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

W 59 minucie Polonia wykonywała rzut karny po faulu Michała Lorenckiego.  Jedenastkę obronił jednak Maciej Przygoda. Kilka minut później rywale dopięli swego i wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Łukasza Pietrzaka.

Swoje winy odkupił Michał Lorencki, który dał Polaninowi wyrównanie dokręcając piłkę do bramki bezpośrednio z rzutu rożnego.

-Myślę, że remis jest chyba sprawiedliwym wynikiem, chociaż trzeba przyznać, że to gospodarze stworzyli sobie więcej sytuacji, po których mogli zdobyć bramki. Cały mecz można podzielić na momenty gdy inicjatywę posiadała jedna lub druga strona.

Po przerwie spowodowanej gradobiciem na boisku było wiele przypadku, spotkanie było bardzo otwarte i pod każdą bramką mieliśmy groźne sytuacje. Brawa należą sie wszystkim zawodnikom, bo zostawili na boisku mnóstwo zdrowia- podsumowuje mecz trener, Wojciech Henke.

W następnej kolejce w Strzałkowie Polanin zagra z Przemysławem Poznań.

 

FOTO: Archiwum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *