Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Brawurowe zatrzymanie przez Rutkowskiego w Giewartowie

Dziś w Giewartowie agenci Biura Rutkowski zatrzymali i przekazali do dyspozycji funkcjonariuszy KPP Słupca Adama M. , który mógł pomóc Markowi Falencie w ukryciu się.

Dziś w późnych godzinach popołudniowych przez Słupcę na sygnale przejechały pojazdy biura detektywa, Krzysztofa Rutkowskiego.

Jak się okazało zmierzały do Giewartowa i hotelu Pod Strzechą. Właśnie tam ukrywał się zatrzymany podczas akcji Adam M.

 

 

Może być on zamieszany w zabójstwa i porwania na terenie Poznania i okolic, a także jest podejrzany o pomoc w ukrywaniu się Markowi Falencie.

-Warto dodać, że to m.in. po naszej interwencji został wystawiony na Marka Falentę, Europejski Nakaz Aresztowania- relacjonuje detektyw, Krzysztof Rutkowski.

Film z zatrzymania obejrzycie poniżej.

 

 


Najnowsze komentarze
  • Jak oni mogli jechać alarmowo? Za takie coś powinien być spory mandat. Do takiej jazdy mają tylko uprawnienia takie służby jak policja straż czy pogotowie

  • Czytam i nie wierze… Rutkowski posiada grupe, wlasna, paramilitarna ktora robi co chce a policja nie ma na to wplywu… Panstwo w panstwie. Zamknac tego kwadratowego wariata, razem z Masa, Kaczynskim, Tuskiem, Millerem i inymi wariatami w skrzyni i wyslac priorytem gdzies do Kongo… Proszę

  • Sam symulował i mdlał podczas odczytania wyroku w sàdzie Haha Nie odsiedział swojego całego wyroku za oszustwa paliwowe i pranie pieniędzy a teraz na pokaz zatrzymuje innego człowieka??? Co za paranoja Sam Jest manipulantem nakłaniał ludzi do fałszywych zeznań dla rozgłosu w mediach i robi to ku chwale ojczyzny ??? to jego powinni wziąść za dupe gdzie jest policja ?

  • To chyba jakiś żart??? W jakich czasach przyszło nam żyć PRZESTĘPCA zatrzymuje drugiego człowieka i robi z tego ustawioną pokazówkę dla własnego rozgłosu i nie ważne że to co wypisuje to same brednie wyssane z pisiora…SZOOOK współpracuje z policją ??? Kolejna bzdura A kiedy on zostanie zatrzymany ja pytam????

Dodaj komentarz