Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Bronkobus bez Bronka

Wybory prezydenckie coraz bliżej. Tym razem w ramach kampanii, do Strzałkowa przyjechał Bronkobus- niestety bez Prezydenta RP na pokładzie.

Kampania wyborcza coraz bardziej się rozkręca. Po Andrzeju Dudzie (PiS) i Adamie Jarubasie (PSL), którzy odwiedzili niedawno Słupcę, przyszedł czas na urzędującego prezydenta, Bronisława Komorowskiego. Wczoraj popularny Bronkobus zaparkował przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Strzałkowie. Niestety, prezydent, który w ubiegłym roku gościł tam z oficjalną wizytą, tym razem nie przyjechał. Z pojazdu wysiedli za to lokalni działacze Platformy Obywatelskiej. Był wśród nich m.in. koniński poseł PO- Tomasz Nowak, szefowa słupeckiej Platformy- Magdalena Plesińska, czy lider Młodych Demokratów- Krzysztof Skrzypczak. Załoga Bronkobusa przywitała się z kilkoma mieszkańcami Strzałkowa, którzy przyszli na spotkanie i zachęcała przechodniów do głosowania na Bronisława Komorowskiego.
Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja. Czy któryś z pozostałych kandydatów odwiedzi jeszcze nasze strony, na razie nie wiadomo. Jutro loty ma zainaugurować „Air Korwin One” jednak raczej mało prawdopodobne jest, żeby awionetka Janusza Korwin- Mikke wylądowała w naszym powiecie.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz