Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Brutalne pobicie na stacji paliw

Miał tylko zatankować samochód, a skończył w szpitalu z licznymi obrażeniami. Mowa o mieszkańcu Powiatu Tureckiego, który został pobity na stacji paliw w Lądzie.

Jak informuje słupecka policja zdarzenie miało miejsce w weekend z soboty na niedzielę. Około godziny 2:30 do tankującego samochód mężczyzny podeszło dwóch napastników.

Jeden z nich zaczął go brutalnie bić. Okładał poszkodowanego pięściami po głowie, a także kopał.Drugi z napastników w tym czasie dokonał uszkodzenia samochodu.

Obaj sprawcy następnie zbiegli z miejsca zdarzenia. Policja zabezpieczyła monitoring i napastnicy zostali zatrzymani drugiego dnia. 24-latek i 28-latek z Powiatu Słupeckiego przyznali się do winy.

Teraz sprawą zajmie się sąd i prokuratura. W zależności od kwalifikacji ich czynu mogą odpowiedzieć za pobicie, uszkodzenie mienia, rozbój.

 

FOTO: Poglądowe

3 odpowiedzi

  1. To nie pierwszy tego typu bandycki incydent na tej stacji. Jakiś czas temu byłam świadkiem napaści młodego mieszkańca Lądu, na klienta stacji. Niestety zachowanie Pani, która była wtedy na zmianie, pozostawia wiele do życzenia. Poproszona o wezwanie policji odmówiła, całe szczęście małolat został namierzony i poniósł prawne konsekwencje. Wydarzenie miało również miejsce w godzinach nocnych. 'Ławeczka’ która znajduje się przed stacją powinna zniknąć, bo jest to jedynie miejsce imprez pato młodzieży, która po odurzeniu się używkami uruchamia w sobie nieśmiertelność oraz agresję, przez którą cierpią zupełnie przypadkowi ludzie.

    1. Dwa tygodnie temu miało miejsce bardziej brutalne pobicie chłopaka w Słupcy napadli wywieźli i skatowali.Chłopak mógł stracić życie . czemu o tym nikt nie napisał No i oczywiście bandyci chodzą po wolności.Co się dzieje w tym mieście!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *