Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Budżet Obywatelski na krytą trybunę i tablicę wyników?

Kolejny projekt do Budżetu Obywatelskiego złoży Słupecki Klub Piłkarski. Dziś ostatni dzień na zgłaszanie swoich pomysłów.

Jak już informowaliśmy SKP zwyciężył w minionej edycji Budżetu Obywatelskiego. Wówczas 1114 mieszkańców miasta poparło projekt Modernizacji Boiska przy ulicy Gajowej.

Prace z nim związane wchodzą w decydującą fazę. Tym razem klub powalczy o krytą trybunę na stadionie przy ulicy Gajowej oraz elektroniczną tablice i zegar z wynikami.

-Stadion Leśny w Słupcy jest obiektem wielofunkcyjnym. Korzystają z niego drużyny piłkarskie SKP Słupca, MOSu Słupca, Kobiecego Klubu Piłkarskiego Słupczanka, a także lekkoatleci w tym w przeważającej części biegacze.

Stadion wykorzystywany jest ponadto na szkolne zawody sportowe oraz wiele imprez miejskich. Budowa krytej trybuny przyczyniłaby się do jeszcze bardziej efektywnego wykorzystania obiektu, poprawę bezpieczeństwa i zabezpieczenia widowni w razie złych warunków atmosferycznych.

Zegar boiskowy uzupełniłby idealnie infrastrukturę stadionu, co pozwoliłoby publiczności na śledzenie na bieżąco czasu i wyników odbywających się wydarzeń sportowych- tłumaczą władze klubu.

Co myślicie o tym pomyśle? Wszystkie informacje na temat Budżetu Obywatelskiego znajdziecie TUTAJ.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz