Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Budżet Obywatelski na Strefę Relaksu nad Jeziorem Słupeckim?

Znamy kolejny projekt dotyczący Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok. To Strefa Relaksu nad Jeziorem Słupeckim.

Jego autorem jest stowarzyszenie ANMAR. Zadanie miałoby obejmować budowę pomostu, rewitalizację części terenu przyległego do jeziora oraz adaptację ulicy Gajowej na potrzeby deptaka letniego.

Termin składania projektów ich autorzy mieli do końca lipca. Teraz specjalna komisja zweryfikuje zgłoszone pomysły, a następnie ruszy głosowanie.

Co myślicie o tym pomyśle? Wszystkie informacje na temat Budżetu Obywatelskiego znajdziecie TUTAJ.

 

FOTO: Poglądowe


Najnowsze komentarze
 • Pomysł bardzo mi się podoba.

 • Przecież teren nad jeziorem miał być zaaranżowany i przebudowany przez właściciela budowanego hotelu? Czyżby już się wycofał z tego projektu?

  • Jak dobrze pamiętam, wtedy władze przekazanie gruntu nowemu właścicielowi tłumaczyły, że teren przy jeziorze zostanie zagospodarowany przez niego, pokazywano nawet zdjęcia a teraz co ?, nagle środki miejskie mają być przeznaczone? Czy u nas będzie kiedyś jasno i przejrzyście jeśli chodzi o inwestycje? Szanowni radni, nasi wybrańcy, obudźcie się!

   • wyborca, sprawa tej inwestycji była zgłoszona do prokuratury. Niestety słupecka prokuratura sprawę umorzyła

    • Faktycznie, zapomniałem, niczego więcej nie można było się spodziewać, że też “góra” nie kazała.

 • Mam pytanie dla pomysłodawcy. A zgodę zarządcy jeziora czyli Państwowego Gospodarstwa Wody Polskie macie? Bo jak planować inwestycje nie na swoim?

 • Najlepiej by sie przydał nowy wóz średni GBA dla OSP Słupca to jest najważniejsze żeby mieszkańcy naszego powiatu byli w 100% bezpieczni. A nie jakieś inne takie jak boisko itd.

  • Twoim zdaniem będziemy bezpieczni dzięki OSP Słupca ??? To chyba jakiś żart 😄😄.

 • Masz jakiś problem do Strażaków z OSP Słupca!

  • Poddaje w wątpliwość konieczność finansowania z budżetu miasta OSP. Pożytek niewielki wydatki duże. Mamy przecież Zawodową Straż Pożarną w Słupcy która zabezpiecz nas profesjonalnie. Mądrzej byłoby środki przesunąć w kierunku zawodowej Straży Pożarnej. Oczywiście czytałem, że ponownie Osp włączono do Krajowego systemu ale to ciągle nic nie zmienia w sednie problemu. Osp są potrzebne na wsiach gdzie nie ma jednostek zawodowych. Pozdrawiam

 • PSP nie działa tylko w mieście Słupca ale na terenie całego powiatu a nierzadko poza nim. Jak PSP wyjeżdża do zdarzeń poza Słupce to właśnie OSP dba o bezpieczeństwo mieszkańców Słupcy

 • Niech może Pan/Pani dokładnie poczyta jaka jest dokładna specyfikajca Państwowej Straży Pożarnej!
  Państwowa Straż Pożarna nie działa tylko na terenie miasta ale także na terenie całego Powiatu Słupeckiego a także często poza nim wspomagając inne powiaty ościenne! A OSP jest potrzebne w Słupcy i cały sprzęt o który się starają ponieważ gdy oni wyjadą gdzieś dalej na teren Powiatu wtedy OSP pełni zabezpieczenie teneru miasta i powiatu.. Więc zapraszam do dokładnego zapoznania się z tym wszystkim jak powinna działać każda jednostka bo widać że nie jest Pan/Pani w ogóle zorientowany/a! Pozdrawiam Serdecznie!

 • W takim razie kiedy zawodowi wyjeżdżają musimy się bać. Panowie z OSP niczego nie zabezpieczą. Brak odpowiednich kompetencji i kwalifikacji. Wystarczy spojrzeć.

Dodaj komentarz