Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Bukmacher online – jak wybrać odpowiedniego bukmachera do obstawiania zakładów?

Internetowe zakłady bukmacherskie cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród graczy. Nic dziwnego – pozwalają w prosty, niewymagający dużego wysiłku i zaangażowania sposób wygrać całkiem sporą kwotę pieniędzy.

Konkurencja na rynku jest jednak na tyle spora, że wiele osób ma trudności z wyborem konkretnego bukmachera do gry. Na co zwrócić uwagę, wybierając daną firmę? Podpowiadamy w poniższym artykule.

  1. Bukmacher musi być legalny
  2. Bonusy na start, programy lojalnościowe

 

Bukmacher musi być legalny

Decydując się na rozpoczęcie typowania zakładów, należy wcześniej założyć konto na wybranym portalu bukmacherskim. Należy wiedzieć, aby był to serwis należący do legalnego, działającego zgodnie z prawem bukmachera, czyli takiego, który posiada odpowiednie zezwolenia wydane przez Ministerstwo Finansów.

Aktualną listę legalnych firm działających w tej branży można znaleźć m.in. na oficjalnych stronach rządowych. Dlaczego wybór legalnego bukmachera jest tak ważny? Powodów jest wiele. Przede wszystkim istotne jest to, że gra na portalach u firm, które nie posiadają wspomnianego zezwolenia, jest po prostu niezgodna z prawem i może się skończyć wieloma nieprzyjemnymi skutkami, w tym m.in. otrzymaniem mandatu.

Ponadto każdy bank może zatrzymać na kontach dowolne środki należące do takiego bukmachera i biorące udział w nielegalnych grach. Może więc być tak, że nawet w przypadku wygrania całkiem sporej kwoty na zakładach, pieniądze te nie zostaną wydane, ponieważ zostaną zatrzymane przez instytucję finansową. Co więcej, gracz nie tylko straci środki, ale ponadto musi się liczyć z otrzymaniem mandatu.

Bonusy na start, programy lojalnościowe

Kolejnym elementem, na który należy zwrócić uwagę, wybierając serwis do typowania zakładów, jest oferta promocyjna bukmachera. Aktualnie każdy profesjonalny bukmacher online może się pochwalić bardzo atrakcyjną ofertę promocji dla nowych i stałych klientów.

Zazwyczaj nowi gracze, którzy po raz pierwszy rejestrują konto w serwisie i dopiero rozpoczynają gry, mogą liczyć na korzystne bonusy na start, które wynoszą – w zależności od firmy – od kilkuset do nawet ponad tysiąca złotych. Poza atrakcjami dla początkujących, istotna jest też oferta dla stałych graczy.

W większości serwisów dostępne są atrakcyjne programy lojalnościowe przewidujące ciekawe bonusy dla regularnie grających użytkowników. Jakiego rodzaju to bonusy? Zazwyczaj są to po prostu dodatkowe środki pieniężne np. za obstawienie konkretnej kwoty albo danego meczu. Niektórzy bukmacherzy oferują ponadto dodatkowe pieniądze za regularne logowanie się, typowanie i wykonywanie innych, wskazanych czynności.

 

*Artykuł sponsorowany


Brak komentarzy

Dodaj komentarz