Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Było na co popatrzeć

Pierwsza liga siatkówki zawitała do Słupcy. Dziś w naszym mieście zawodnicy SPS-u stanęli naprzeciwko swoich rywali z ekipy Krispol Września. 

Siódmy zespół pierwszej ligi do naszego miasta przyjechał na pokazowy mecz piłki siatkowej. Jak mówi prezes SPS-u Michał Ziemski wszystko po to, aby propagować tą dyscyplinę sportu w regionie i zachęcać do jej uprawnia młodzież.

 

 

Najpierw zawodnicy Krispolu zagrali jednego seta przeciwko sobie, a następnie ich szeregi uzupełnili siatkarze ze Słupcy. Wyjątkowo dobrze między bardziej doświadczonymi kolegami poczynał sobie Piotr Skierka, a i inni łatwo nie dawali za wygraną. Ostatnia partia meczu to set rozegrany tylko za pomocą dolnych odbić piłki tzw. dyszlem. Tym razem SPS stanął na przeciwko Krispolu. Jak się okazało nasi siatkarze odnieśli zwycięstwo właśnie w tej formie siatkarskiego rzemiosła. Jak zapewniali po meczu słupeccy zawodnicy Michał Janiszewski i Łukasz Kuczmaszewski SPS nie odpuszczał.

 

 

Mecz pokazowy spotkał się ze sporym zainteresowaniem kibiców ze Słupcy i okolic, co pokazuje, że jest zapotrzebowanie na taką dyscyplinę sportu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią z tego wydarzenia. Już niebawem na stronie www.twojaslupca.pl krótki klip z pokazowego meczu SPS Słupca-Krispol Września.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *