Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Były komendant ma nową pracę

Na stanowisku Inspektora Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Starostwie Powiatowym w Słupcy pracował będzie były komendant PSP w Słupcy, Rafał Chmiel.

Taki jest wynik procedury naboru, o którym można przeczytać w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa.

-W wyniku przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej komisja oceniła, że kandydat wykazał się wieloletnim doświadczaniem zawodowym i wiedzą, a tym samym spełnił oczekiwania stawiane przez pracodawcę- czytamy w uzasadnieniu wyboru.


Najnowsze komentarze
 • Dlaczego mundurowy emeryt ? Emerytury brakuje, trzeba było dalej w PSP pracować a nie dorabiać w budżetówce i blokować etat dla młodych zdolnych.

  • Wacek – bo ma wiedzę, doświadczenie i… może. Żal d…ę ściska?

  • Bo tacy ludzie za krótko pracują młody człowiek i emeryturka i dobra posadka. Ja będę pracował 50 lat gdzie tu sprawiedliwość.

   • Nikt Ci nie bronił skorzystać z przywilejów i zostać wojskowym/ strażakiem albo policjantem. Najlepiej narzekać.

  • Pierwszy nabór odwołali, żeby przyjąć tego gościa.

 • Jeśli nadal chce pracować zabrać emeryture.-jedno z dwóch 😉

 • Doświadczenie zdobyte na wysokim stanowisku w straży to bardzo ważna rzecz. A że jako emeryt ma 50 lat, to jeszcze może długo i efektywne pracować. Z pożytkiem dla siebie i innych.

 • nie powinien dostawać emerytury jak pracuje

 • Takich jak on jest wielu a były starosta to inny, to też były komendant, jeszcze pracuje bo ciągle mało.
  Znając realia to za długo tam nie popracuje bo to jest stanowisko od roboty a nie reprezentowania, poza tym za wysoki stopień ma a niektórzy wręcz dostają obłędu na tym punkcie.

 • Na studiach cywile śmieją się z mundurowych, bo trzeba niestety wiele pracy, czasu często od 06.00- 22.00, często w nocy, w trudnych warunkach i wiele wysiłku aby się wyszkolić w mundurowych profesjach. Śmieją się, że masz miesiąc urlopu w listopadzie, kiedy oni mają 3 miesiące laby. Jak przychodzi czas wcześniejszej emerytury wtedy to mundurowi mogą się z cywili śmiać. I nic cywilom do tego – bo sami taką drogę wybrali, a zawsze mogli przecież iść w ” mundur” bo nikt im tego przecież nie bronił.

  • Potrzeba wiele wysiłku w każdej pracy. Dziś bardzo wielu z nas ciężko pracuje i wkłada wiele wysiłku w wykształcenie, studia itd. Mundurowi maja nie należne przywileje emerytalne i z tym nie da się polemizować. Z jakich powodów pan komendant poszedł na emeryturę ?? Dlaczego młody 48 letni strażak może przejść na emeryturę a taki murarz do 67 roku musi wchodzić na rusztowanie ???
   Powinniście tak samo jak pozostali tyrać do 67 roku żeby otrzymać uprawnienia emerytalne. Oczywiście jak zabraknie zdrowia to renta lub inna praca ale praca.

   • Przykład bez sensu – No murarz to musi się na studiach szkolić, jeździ do pożaru w nocy i w dzień, na zawołanie. Jakby był wojskowym w stopniu przynajmniej ppor to zapitalał by od rana często po nocach, do tego masa szkoleń, wyjazdów, misji z narażaniem własnego zdrowia i życia, do tego odpowiedzialność za ludzi i sprzęt. Już o policji nie będę nawet wspominać…

Dodaj komentarz