Szukaj
Close this search box.
Szukaj

„Cała ekipa spisała sie fantastycznie”. Hagard wygrywa w Środzie Wielkopolskiej.

Cenne zwycięstwo w drugim meczu w ramach rundy rewanżowej II ligi odnieśli szczypiorniści UKS Hagard Strzałkowo.

– Wygrywamy na ciężkim terenie, w ważnym wyjazdowym meczu, można powiedzieć o sześć punktów z KPR Środa Wielkopolska 31:28.

Cała ekipa spisała sie fantastycznie. Kluczowym momentem meczu było ostatnie 13 minut pierwszej połowy. Zagraliśmy ten fragment kapitalnie, wygrywając go 11-2.

Druga połowa to można powiedzieć bramka za bramkę . Gospodarze podgonili troszkę wynik, ale ostatecznie dowozimy zwycięstwo do końca meczu.

Radość chłopaków uzasadniona i zasłużona, zdobyliśmy trz punkty z naprawdę dobrym zespolem, który po prostu ma chwilowy gorszy okres – komentuje trener, Maciej Leżała.

W niedzielę o 13:15 strzałkowianie zmierzą się u siebie z Gwardią 2 Opole.