Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Cały dzień siatkarskich emocji

Od samego rana aż do późnego wieczora rywalizowali siatkarze w Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej w Naprusewie. Było na co popatrzeć.

Organizatorami imprezy już po raz XIV są Michał i Dagmara Ziemscy na działce których spotkali się siatkarze z naszego regionu i nie tylko. Nie brakowało także utytułowanych zawodników z dalszych zakątków kraju. W tym roku do gry stanęły aż 23 pary. Mimo, że liczba drużyn byłą większa niż tradycyjnie to jednak poziom było bardzo wysoki. Świadczył o tym fakt, że większość pojedynków była bardzo zacięta, a ich los ważył się do samego końca. Zespoły rywalizowały systemem brazylijskim.  W finale para z Wrześni Marcin Wlazik i Tomasz Lisiecki musiała uznać wyższość party Paweł Stysiał/ Miłosz Szwaba z Gniewkowa i Chełmna, której uległa 15:21. W meczu o trzecie miejsce Michał Muszyński i Tomasz Robak z Wilczyna wygrali z Kamilem Ziętkiem i Łukaszem Cieloszykiem 21:17. Pierwsze trzy drużyny zgarnęły nagrody główne, jakimi były bony o wartości 600, 400 i 200 zł.

Gościnne okazały się pary z powiatu słupeckiego. Niektóre turniej potraktowały jako dobrą zabawę. Z pewnością sprzyjała temu jak zwykle przyjazna i rodzinna atmosfera, która od lat towarzyszy imprezie organizowanej przez Ziemskich. Nie brakowało też przysmaków dla kibiców i zawodników. Turniej nie odbyłby się bez sponsorów, którzy systematycznie wspierają jej realizację. Byli wśród nich Apteka Pod Moździerzem, Dagmar, Top Dent, Konspol Bis, Kamena Polanowo, SMU Strzałkowo, firma Pegaz oraz Graf Art. Honorowy patronat nad imprezą objęli starosta Mariusz Roga i burmistrz Michał Pyrzyk. Plażowe granie zakończyło się kilka minut po 21:00. Już teraz zapraszamy na turniej w Naprusewie za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *