Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Centrum Medyczne Zawodzie zaprasza!

Na początku marca we Wrześni ruszyło Centrum Medyczne Zawodzie (CMZ) – nowa, świetnie wyposażona prywatna poradnia zdrowotna z młodą i energiczną kadrą.

Poradnia – jak wskazuje sama nazwa – mieści się przy ul. Zawodzie, czyli na osiedlu Nowa Gorzelnia przy Kauflandzie. Docelowo jej zakres działalności ma być szeroki i zróżnicowany, jednak w początkowym etapie placówka skupi się na wybranych lekarskich specjalizacjach. Już od otwarcia w pełnym zakresie godzin przyjmować tam będą chirurg Magdalena Nowikiewicz oraz okulista Karolina Pawłowska.

W poradni chirurgicznej CMZ zapewnia konsultacje przed wszelkimi zabiegami oraz operacjami, a także zdejmowanie szwów, zmianę opatrunków czy drobne zabiegi w znieczuleniu miejscowym, jak np. usuwanie brodawek czy włókniaków oraz diagnostykę USG.

Z kolei w poradni okulistycznej oferta obejmuje kompleksowy zakres badań i zabiegów, m.in. takich jak badanie pola widzenia, USG i tomografię (OCT) gałki ocznej czy usuwanie opiłków. Oczywiście można liczyć także na dobór okularów i soczewek kontaktowych oraz badania okresowe i zawodowe.– Nasza kadra jest młoda, energiczna i świetnie wykształcona. Oferujemy usługi w przyjaznych i komfortowych warunkach. Stosujemy najnowsze metody leczenia oraz najwyższej klasy aparaturę medyczną. Podczas wizyt zadbamy o miłą atmosferę i dobre samopoczucie wszystkich naszych pacjentów – przekonuje Wojciech Mikołajczewski, współwłaściciel CMZ, który po sąsiedzku prowadzi salon optyczny Modne Okulary.

Poza chirurgiem i okulistą w CMZ raz w tygodniu przyjmować będzie kosmetolog, a także psycholog dziecięcy oraz psychoterapeuta.– Bardzo zależy nam na poprawie dostępności do usług w zakresie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Chcemy uczulić wszystkich rodziców, aby w przypadku zaobserwowania u swoich dzieci jakichkolwiek niepokojących zachowań nie wahali się skonsultować ich ze specjalistą – zaznacza Wojciech Mikołajczewski.

W przychodni będzie działać także laboratorium obejmujące kompleksową diagnostykę mikrobiologiczną. W najbliższej przyszłości CMZ planuje jeszcze wzbogacenie oferty o usługi fizjoterapeutyczne. Póki co poradnia będzie działać prywatnie, ale nie zamyka się na współpracę z NFZ.

Zapisy na wizyty w Centrum Medycznym Zawodzie ruszają już od 1 marca pod nr tel. 505 488 565 oraz pod adresem cmzawodzie@gmail.com . Rejestracja jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30–17.30. Czeka jeszcze sporo wolnych terminów.

 

 

*Artykuł sponsorowany


Brak komentarzy

Dodaj komentarz