Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne powstanie w Kopojnie

Trwają końcowe prace związane z budową Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Kopojnie.

-Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Kopojnie powstaje w budynku dawnej szkoły, dzięki pozyskanym przez gminę Zagórów środkom rządowym.

Trwają prace wykończeniowe, całość robi naprawdę duże wrażenie. Dzisiaj miałem okazję obejrzeć obiekt w towarzystwie burmistrza Romana Kultermana.

Świetna inicjatywa!- napisał starosta, Jacek Bartkowiak. Inwestycję dofinansowano ze środków Państwowego Funduszu Celowego w kwocie 1 594 437 zł.

Jej całkowita wartość to 2 813 836,91 zł.


Najnowsze komentarze
  • Burmistrz z kopojna to tylko tam coś robi a co w Zagórowie, niedługo nastąpi wyludnienie, później się dziwić że młodzież 18 lat po parkach siedzą gdyż zero tu perspektyw i rekreacji. Dziękuję za uwagę.

    • parafianin tyś chyba nie z Zagórowa i nieuk? Kopojno i Zagórów z dużej litery pisać należy dla poszanowania i gramatyki języka polskiego i tej miejscowości. a to że z Kopojna burmistrz to zasługa i kopajniaków i zagórowian,ci ostatni przy tak licznym elektoracie nie potrafili swego na stołek ,,wsadzić”ion to czego ubolewać ?A fakt że po parkach siedzą to żle bo powinni w Gębarzewie siedzieć ,ale takie przyzwolenie ,,warszawka” daje. Zero perspektyw a jakie w twojej wizji powinny być? Krytyka tak trytykanctwo nie.

  • Panie K. Czy następna kadencja będzie Pana w Zag? Nie był bym pewien gorzej jak za Pana R. Się nadajesz Pan jak ten pleban co tu był.

    • zostaw Pan plebana w swoim żywiole nic nam do tego ,a czy będzie gorzej zobaczymy ,weselej na pewno ,gwarantuję .

Dodaj komentarz