Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Charytatywny Dzień Kobiet w Stowarzyszeniu Kobiet „Razem”

W ostatnią sobotę karnawału Stowarzyszenie Kobiet „Razem” wraz z grupą Tymkową zaprosiło Panie z terenu Gminy Strzałkowo i nie tylko do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Kobiet.

-Wydarzeniu przyświecał szczytny cel, albowiem dochód z loterii fantowej Panie przeznaczyły na ratowanie życia małego Szymka, który pilnie potrzebuje operacji. Frekwencja jak zwykle dopisała, bowiem na sali w Kormatach zasiadło 155 kobiet.

W imieniu strzałkowskiego samorządu życzenia złożył oraz upominki zwiastujące nadejście wiosny wręczył zastępca Wójta Gminy Strzałkowo Tomasz Gałan.

Życzenia popłynęły również od Sołtysa Kornat Bartosza Piaseckiego i prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Kornatach Andrzeja Kasprzyka. Szczególny wieczór zawdzięczamy sponsorom i przyjaciołom Stowarzyszenia,którzy od ponad dekady wspierają inicjatywy organizacji. Są wśród nich: Wójt Gminy Strzałkowo Dariusz Grzywiński, prezes LBS w Strzałkowie Tadeusz Krotoszyński, sklep EwMar Ewa Szkudlarek, sklep Czempion w Kornatach Joanna Pniewska, firma Ampol-Merol z Wąbrzeźna, stacja paliw Sokołowo oraz Firma IR-DOM Słupca.

Za każdy dar serca i wsparcie organizatorzy wszystkim darczyńcom składają serdeczne podziękowania-czytamy w relacji organizatorów.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz