Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Chcą audytu w Urzędzie Miasta

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej przedstawiciele lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości przedstawili serię pytań, którą złożyli na ręce burmistrza Miasta.

Dotyczą one głównie działalności Urzędu na przestrzeni lat i wydatkowanych przez niego środków.

Więcej dowiecie się z naszego filmu.

 

13 odpowiedzi

 1. A mnie jedno wku… za przeproszeniem. uważam że PSL sobie dobrze radzi ale…. jest jedno wielkie ALE. kiedy Piechocinski ówczesny minister gospodarki jako kolega Grzeszczaka gdzie był kiedy pod Słupca mogli wybudować gigantyczna fabryke? gdzie był ktoś z PSL? układ nie pozwala by Słupca się rozwijała gospodarczo! PSL się wręcz modli by nie powstał jakiś zakładpracy. jedno jest pewne wyborcy! gdyby nie PSL pod Słupca bylaby wielka zakład pracy dla około 5tys pracowników.. Słupca by się dopiero zmienila! gdzie był Piechocinski gdzie Grzeszak gdzie reszta pslowcow? za to powinni odpowiedzieć!

 2. Na tym filmie widnieje wizerunek tylko jednej osoby zasłużonej dla naszego miasta i regionu . To Stanisław Radosz.
  Uprzejmie prosiłbym aby nie podpierać się Jego wizerunkiem przy robieniu sobie PR.
  Do Jego osiągnięć jeszcze Państwu daleko , bardzo daleko ….

  1. Pewnie wolisz widok jak aktywisci ukladu PSL..go obdarowuja sie wzajemnie medalami za wielkie „zaslugi’ dla Powiatu ,Wojewodztwa itd Byc moze to wlasnie Oni dojda do prawdy czy te medale i odznaczenia nalezaly sie tamtym.

 3. Basen haha to zwykła pływalnia powstanie nikt tam z zewnątrz nie przyjdzie prócz dzieci ze szkoły. I tak każdy pojedzie na konin czy poznan

  1. I właśnie dla dzieci niech to bedzie. A pan niech zasowa do konina. Nic w słupcy nie chcecie . Wyniescie sie wszyscy a tu zaorać

  2. Jedz Pan sobie do Konina. Niech każdy wypowie sie za siebie , ja z chęcią będę tu chodził pływać. Niedoinformowany kretyn.

 4. xD o co tu chodzi ? Kogo to obchodzi ile zarabia żona burmistrza i czy pod niego podlega i czy dostaje premie . Śmieszne. A tak btw. niedługo to ludzie będą się interesować jakim papierem się podcierasz … Robicie ze Słupcy CYRK .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *